Головна / Інше / Відтепер за ходом митного оформлення товарів на Львівщині можна стежити онлайн
Відтепер суб’єкти ЗЕД можуть переглянути детальну інформацію про хід митного оформлення їхніх товарів на митних постах у Львівській області в режимі онлайн.

Відтепер за ходом митного оформлення товарів на Львівщині можна стежити онлайн

Відтепер суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності можуть переглянути детальну інформацію про хід митного оформлення їхніх товарів на митних постах у Львівській області в режимі онлайн.

Про це «Прибуток» повідомив відділ прес-служби Львівської облдержадміністрації.

Для цього слід зайти у відповідний розділ на сайті ЛОДА та обрати на інтерактивній карті митний пост, на якому здійснюється митне оформлення конкретного товару, а відтак у спливаючому вікні перейти за посиланням «Поточне оформлення».

На сторінці з інформацією про здійснення митного оформлення на конкретному митному посту можна довідатись час митного оформлення (коли подано декларацію та закінчено оформлення), чи відмовлено у митному оформленні, і якщо так, то з яких причин.

Дані оновлюватимуться кожні 3 години.

«Таке нововведення передусім спрямовано на відкритість і прозорість діяльності Львівської митниці. Окрім того, керівники підприємств зможуть самі контролювати перебіг митного оформлення, а не зі слів декларантів чи своїх підлеглих», — прокоментував керівник Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук, якого цитує прес-служба ЛОДА.

Онлайн-сервіс є складовою інформаційної системи «Більше знаєш — швидше їдеш», запровадженої в рамках програми розвитку та модернізації Львівської митниці ДФС на 2016 рік «Привітний та безпечний кордон».

x

Рекомендуємо

Сергій Ярмольський

Керівником Львівської митниці замість Попазогло став Ярмольський

На Львівській митниці змінився керівник. Сергія Попазогла звільнили з формулюванням «за згодою ...