Головна / Інше / Держекоінспекція пропонує Мінприроди закрити молочну компанію «Галичина» через систематичні порушення

Держекоінспекція пропонує Мінприроди закрити молочну компанію «Галичина» через систематичні порушення

Фото: galychyna.com.ua

Держекоінспекція у Львівській області ставить перед Мінприроди питання про тимчасове припинення діяльності молочної компанії «Галичина».

Про це Prybutok.com.ua повідомили в прес-службі Держекоінспекції.

Екоінспектори пропонують заборонити «Галичині» працювати, допоки вона не виконає приписів посадових осіб Інспекції, що були видані за результатами попередніх перевірок і, за законодавством, є обов’язковими для виконання.

«Галичина», за інформацією Держекоінспекції, систематично порушує вимоги природоохоронного законодавства у сфері охорони атмосферного повітря.

Зокрема, під час останньої перевірки інспектори виявили порушення порядку викиду забруднюючих речовин в атмосферу і встановили, що підприємство не дотримується передбачених наданими дозволами вимог, не здійснює контроль за дотриманням норм гранично-допустимих викидів у повітря.

За фактом вчинених порушень винних осіб притягнуто до адміністративної відповідальності відповідно до статей 78-1 та 188-5 Кодексу України про адмінпорушення.

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...