Головна / Інше / ЛАЗ набирає працівників для виконання держзамовлення до Євро-2012

ЛАЗ набирає працівників для виконання держзамовлення до Євро-2012

ТзОВ «Львівські автобусні заводи» збирається набрати додаткових працівників для виконання крупного державного замовлення. 

Про це повідомив Львівський міський центр зайнятості.

Точна кількість вакансій не вказана.

Підприємству потрібні фахівці за такими напрямками: провідний інженер-технолог по високовольтному обладнанню, інженер-механік, дільничий механік, модельник дерев’яних моделей, маляр по металу, слюсар, оператор газосушильних камер (газівник), пресувальник-вулканізаторник, слюсар з механоскладальних робіт, електрозварник, наждачник, прибиральних санвузлів, зазначено у повідомленні служби зайнятості.

Як повідомлялось, за 2009 рік ЛАЗ звільнив близько півтисячі працівників.

У березні 2010 року стало відомо, що Кабмін підписав з Львівським автобусним меморандум про співпрацю в рамках проведення чемпіонату Євро-2012. Меморандумом передбачено, що Київ, Харків, Донецьк та Львів куплять у заводу в лізинг 1500 автобусів та 500 тролейбусів на загальну суму 3,5 млрд. грн.

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...