Головна / Інше / Львівська облрада не захотіла «Львівську газету»

Львівська облрада не захотіла «Львівську газету»

Депутати Львівської обласної ради не підтримали рішення про участь обласної ради у ТзОВ «Львівська газета Вісник міста».

Для прийняття рішення не вистачило двох голосів, повідомляє Press-centre.com.ua з посиланням на «Вголос».

Зокрема, «за» проголосували 59 із 65 зареєстрованих депутатів. Фізично у залі присутні не більше 40 депутатів, деякі депутати голосують цілими рядами, використовуючи картки депутатів.

Більшість виступаючих висловлювалися за прийняття цього рішення. Жоден депутат не виступав проти.

За словами голови бюджетної комісії Ростислава Бондаренка, якби це було комунальне підприємство у подальшому можна було б збільшити тираж, організувати більшу підписку. На його думку, газета могла б вийти з рівня дотаційної газети. На сьогодні дотація на газету складає 25-30 тис. грн. в місяць. Приблизно таку ж саму мала б виділяти облрада. У рік це б складало близько 300 тис. грн.

На сьогодні у газеті борг по зарплаті складає 60 тис. грн.

Нагадаємо, що раніше «Львівська газета» звернулася до обласної ради з пропозицією взяти її у комунальну власність.

Видавцем «Львівської газети» є ТзОВ «Львівська газета Вісник міста». Газета виходить щочетверга. Офіційний наклад 87 200 примірників. Неофіційно власником газети є депутат Львівської міськради Роман Шлапак.

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...