Головна / Інше / У львівському аеропорту завершили реконструкцію аеродрому

У львівському аеропорту завершили реконструкцію аеродрому

Фото: 2012ua.net

У Міжнародному аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького сьогодні, 15 травня 2012, завершилась реконструкція злітно-посадкової смуги, що передбачала її продовження із 2510 м до 3305 м. 

Про це «Прибуток» повідомила менеджер з маркетингу аеропорту Галина Винарчик.

На злітній смузі встановлено найсучасніше світосигальне обладнання, інструментальну систему посадки ILS, метео- та радіосистеми, такі ж як в аеропортах Мюнхена, Дубаї, Осло й Барселони.

Таким чином, аеродром Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького отримав II-гу категорію Міжнародної організації цивільної авіації (ІCАО), що означає готовність приймати літаки навіть у складних метеорологічних умовах,  коли горизонтальна видимість не перевищує 400 метрів.

Завершення реконструкції злітно-посадкової смуги дозволяє приймати пасажирські судна класу «D» та збільшити пропускну здатність смуги з 8 до 20 літаків за годину.

Реконструкція злітно-посадкової смуги розпочалась у квітні 2009 року.

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...