Головна / Інше / Стихійний ринок на Липневій зачистили від МАФів

Стихійний ринок на Липневій зачистили від МАФів

Фото: maps.google.com.ua
Стихійний ринок на Липневій. Вигляд з космосу

На площі Липневій у Львові, де розташований стихійний ринок, вчора, 5 квітня, працівники Франківської райадміністрації в супроводі співробітників міліції демонтували п’ять малих архітектурних форм, які торгували без погоджень і дозволів. 

Про це повідомив відділ зв’язків з громадськістю ГУ МВС України у Львівській області.

«Власників кіосків неодноразово попереджували, що торгують вони нелегально. Однак, не зважаючи на це, підприємці і надалі продовжували торгувати», — зазначив заступник начальника – начальник міліції громадської безпеки Франківського райвідділу Львівського міського управління міліції майор Роман Гранківський.

Міліціонери також провели профілактичні бесіди з трьома десятками людей, які здійснювали несанкціоновану торгівлю товаром, розташованим безпосередньо на землі, запропонувавши їм переміститися на «Привокзальний ринок», що розташований поруч. Частина з торгівців на пропозицію пристала, зазначено у повідомленні.

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...