Головна / Інше / В Україні дефіцит досвідчених програмістів

В Україні дефіцит досвідчених програмістів

Фото: perehid.kiev.ua

Незважаючи на те, що в Україні щороку випускають силу-силенну «айтішників», ІТ-компанії відчувають дефіцит досвідчених програмістів. 

Про це повідомив засновник ГО «Lviv Startup Club» Ростислав Чайка сьогодні на брифінгу з приводу проведення Львівського аутсорсингового форуму, передає кореспондент «Прибутку».

Як зазначив директор компанії «SoftServe» Олег Денис, галузь зростає швидкими темпами (до 40% в рік), тому «свіжа кров» їй вкрай необхідна. Одна тільки «SoftServe» планує в 2012 році створити 500 нових робочих місць.

Натомість більшість випускників ІТ-спеціальностей йдуть працювати в інші галузі, хоча, як відомо, рівень зарплат в ІТ є високим.

За даними Олега Дениса, із 2000 випускників, яких щороку випускають львівські вузи, лише 30-35% продовжують кар’єру в ІТ. «Нам би хотілося 90%», — зазначив він.

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...