Головна / Інше / «Львів-ТБ» та «УТ-Захід» пішли на мирову

«Львів-ТБ» та «УТ-Захід» пішли на мирову

Відучора програми «Львів-ТБ», комунальної телекомпанії Львівської обласної ради, знову виходять в ефір. 

Про це повідомив заступник генерального директора телекомпанії Ігор Шумило.

«Все вирішилось», — сказав він.

За його словами, днями відбулась нарада за участі голови облради Мирослава Сеника та керівництва «УТ-Захід», на якій було досягнуто домовленості, що «Львів-ТБ» випустять в ефір.

Шумило також наголосив, що причиною зникнення «Львів-ТБ» з ефіру був не борг, як повідомлялось раніше, а «дії третіх сил».

При цьому він визнав існування такого боргу.

«Борг є, і він ще не оплачений», — сказав заступник гендиректора «Львів-ТБ».

Нагадаємо, «Львів-ТБ» зник з ефіру минулого тижня, після того як облрада прийняла рішення про виведення телекомпанії зі складу співзасновників ТзОВ «ТРК «УТ-Захід».

Як повідомив тоді заступник голови Львівської обради Петро Колодій, «УТ-Захід», яке має в оренді центральну ефірну апаратну Львівської обласної держтелерадіокомпанії, припинила подачу сигналу «Львів-ТБ» на передавачі Львівського ОРТПЦ.

За словами Колодія, 20 квітня 2010 р. ТРК «УТ-Захід» листом повідомила, що припиняє подачу сигналу «Львів-ТБ» через борг, який становить близько 50 тис. гривень.

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...