Головна / Інше / «Хлібпром» продають

«Хлібпром» продають

Власник ПАТ «Концерн Хлібпром» веде переговори про продаж компанії.

Про це повідомляє «Вголос» з посиланням на джерело у холдингу, до якого входить «Хлібпром».

«Велись переговори з потужним іноземним виробником хліба», — сказало джерело.

За даними джерела, причиною продажу є фінансові проблеми виробника. Так, попередній рік компанія закінчила зі збитком більше 6 млн. грн.

Протягом 2009 року «Хлібпром» виготовив 135,26 тис.тонн хлібобулочної та кондитерської продукції на сумму 464,79 млн. грн.

Звітний період компанія закінчила з чистим доходом 543,64 млн. грн. та від’ємним прибутком 6,18 млн. грн. Також за минулий рік «Концерн Хлібпром» отримав 48,76 млн. грн. операційного прибутку.

Показник EBITDA за підсумками 2009 року склав 65,51 млн. грн.

ПАТ “Концерн Хлібпром” об’єднує групу підприємств агропромислового комплексу. Компанія представлена 14 хлібозаводами та 3-ма комбінатами хлібопродуктів у Львівській, Вінницькій, Івано-Франківській, Рівненській та Черкаській областях.

Частка ПАТ «Концерн Хлібпром» на національному ринку хлібопродуктів на початок 2010 року оцінюється у 8%.

ПАТ «Концерн Хлібпром» є одним з найбільших національних виробників хліба і об’єднує хлібозаводи та комбінати хлібопродуктів у Вінницькій, Львівській, Івано-Франківській, Рівненській та Черкаській областях. Частка ПАТ «Концерн Хлібпром» на національному ринку хліба на кінець 2008 року оцінювалась в 7%.

Входить до одного холдингу компаній разом “Галнафтогазом” і СК “Універсальна”, власником яких є львівський бізнесмен Віталій Антонов.

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...