Головна / Інше / 6-9 жовтня — виставка «Львівський товаровиробник»

6-9 жовтня — виставка «Львівський товаровиробник»

Фото: city-adm.lviv.ua

З 6 по 9 жовтня у львівському Палаці мистецтв проходитиме щорічна виставка «Львівський товаровиробник». 

На виставці будуть представлені верхній чоловічий та жіночий одяг, костюми, дитячий одяг, вишиванки, взуття, білизна, меблі, книги, канцтовари, продукти харчування, побутова техніка та електроніка, опалення, парфуми, музичні інструменти, галантерея, повідомили організатори.

Крім місцевих виробників, участь у «Львівському товаровиробнику» візьмуть фірми з інших регіонів України, а також з-за кордону. Так, раніше повідомлялось, що на виставку приїдуть виробники з Грузії.

Загалом очікується понад 70 підприємств-учасників.

Хто бажає представити свою продукцію на «Львівському товаровиробнику», має надіслати заявку на e-mail: bis@city-adm.lviv.ua. Крайній термін — 3 жовтня 2011 р.

«Львівський товаровиробник» проводять у Львові кілька років поспіль (з 2008 р.) з метою популяризації місцевих виробників та спонукання львів’ян купувати саме їхні товари.

У 2009 році, щоб взяти участь у виставці, необхідно було заплатити 1100 гривень.


«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...