Головна / Інше / Євро впав до 10-річного мінімуму

Євро впав до 10-річного мінімуму

Фото: gemutnews.com

Євро подешевшав до долара і впав до мінімуму 10 років в понеділок, 26 вересня, на тлі глобального відходу інвесторів від ризику і в очікуванні подробиць плану європейської влади щодо збільшення Європейського фонду стабільності, передає ТСН.

Почавши торги понеділка вище позначки 1,35 долара, до 8:50 єдина валюта опустилася до 1,34, що на 0,8 відсотка нижче початку торгів, при цьому мінімум сесії знаходиться на рівні 1,3389, що зовсім поряд з мінімумом 8 – ми місяців, встановленому єдиною валютою в четвер – 1,3384.

Крім сильного зниження в парі з доларом, єдина валюта також впала до мінімуму десяти років в парі з японською ієною на позначці 102,16 ієни.

Індекс долара додав у понеділок вранці 0,2 відсотка, перебуваючи на рівні 78,67 завдяки загальному настрою втечі від ризику на фінансових ринках.

Нагадаємо, європейські економісти вважають, що єдина європейська валюта євро може піти шляхом радянського рубля і, зрештою, зникнути з валютною карти світу, якщо країни єврозони згуртовано не будуть протистояти боргової кризи.

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Рубіжанська панчішна мануфактура

Знищена рашистами на Луганщині панчішна фабрика відновлює виробництво. Але вже у Львові

ТОВ «Рубіжанська панчішна мануфактура», підприємство якого у Рубіжному на Луганщині згоріло після ...