Головна / Інше / Підприємствам, які засмерділи увесь Львів, висунули ультиматум

Підприємствам, які засмерділи увесь Львів, висунули ультиматум

Фото: zik.ua

Якщо підприємства, які спричинили сморід у Львові, не відреагують на вимогу усунути забруднення, міська влада вимагатиме їх закриття. 

Про це повідомив в.о. директора ЛКП «Львівводоканал» Володимир Садовий на прес-конференції 22 вересня, передає «Вголос».

Садовий повідомив, що у середу, 21 вересня, спеціально створена комісія з питання неприємного запаху в місті надіслала керівникам підприємств-забруднювачів атмосфери листа з вимогою привести показники забруднення до гранично допустимих норм.

На це підприємства мають 10 днів.

Якщо вони цього не зроблять, комісія поскаржиться на них у Державну екологічну інспекцію у Львівській області, у природоохоронну прокуратуру та інші контролюючі органи.

«Я думаю, що підприємства будуть вживати заходів: або припинять стоки, або припинять своє існування, або будуть покращувати технологію очистки своїх виробничих стоків», — наголосив Володимир Садовий.

Вчора комісія назвала три підприємства, в яких виявлено перевищення забруднюючих речовин в пробах стічних вод. Серед них ПрАТ «Компанія «Ензим», ЗАТ «Львівська кондитерська фірма «Світоч» та ЗАТ «Львівський жиркомбінат».

Останнім часом мешканці Львова потерпають від неприємного запаху в місті.

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Медіа-холдинг екс-депутата Львівської міськради запустить 10 інтернет-видань у 2017 році

Медіа-холдинг «Українська інтернет-медіа компанія» (UIMC) запустить десять нових інтернет-видань у 2017 році.