Головна / Інше / Шахта «Межирічанська» запрацювала після руйнівної пожежі наприкінці 2010-го

Шахта «Межирічанська» запрацювала після руйнівної пожежі наприкінці 2010-го

Фото: npgu.com.ua

Шахта «Межирічанська» Державного підприємства «Львіввугілля» відновила роботу. 

Про це повідомив «Шахтар Галичини», інтернет-видання ДП «Львіввугілля».

20 вересня на шахті видобули перші 300 тонн вугілля після тривалої перерви, яка була зумовлена пожежею, що трапилась на шахті наприкінці минулого року.

Нагадаємо, увечері 21 грудня 2010 року на «Межирічанській», на глибині 485 метрів, відбулося загоряння. За висновками урядової комісії, до пожежі спричинив сигаретний недопалок.

Вогонь шаленів декілька днів.

5 січня 2011 року губернатор Львівщини Михайло Цимбалюк повідомив, що ситуацію на «Межирічанській» нарешті вдалося стабілізувати.

Стихія завдала збитків на суму 17 мільйонів гривень.

Відтак роботу шахти призупинили. Більшу частину із 1314 шахтарів, які трудились на ній, перевели працювати на інші шахти «Львіввугілля».

Спочатку очікувалось, що шахта відновить роботу до весни 2011-го. Згодом було заявлено, що вона запрацює не раніше літа.

На ліквідацію пожежі та її наслідків з бюджету витратили 10 мільйонів гривень.

Через цю пожежу генерального директора «Львіввугілля» Володимира Гарбузюка звільнили із займаної посади, а проти одного з керівників шахти покуратура порушила кримінальну справу за ч.2 ст. 273 КК України.

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Роман Филипів на фоні press wall

Роман Филипів: «XVIII Міжнародний економічний форум у Львові — це буде дійсно безпрецедентний захід»

1-2 листопада у Львові відбудеться головна економічна подія 2018 року — XVIII Міжнародний економічний форум. З цієї нагоди ми поспілкувалися з Романом Филипівим, директором Департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації.