Головна / Інше / Рейтинг найвпливовіших бізнесменів Львівщини очолив Віталій Антонов

Рейтинг найвпливовіших бізнесменів Львівщини очолив Віталій Антонов

Фото: genshtab.info
Віталій Антонов

Віталій Антонов посів І-ше місце у рейтингу найвпливовіших представників бізнесового середовища у Львівській області, за версією інтернет-видання «Медіастар». 

Інтернет-видання «Медіастар» презентувало проект «MediaStar ТОП-100» – рейтинг ста найвпливовіших особистостей Львівщини, який укладає вже третій рік поспіль.

У категорії «Бізнес» переміг президент компанії «Концерн Галнафтогаз» Віталій Антонов.

Фото: ekomik.ru

З-поміж інших місцевих бізнесменів до переліку найвпливовіших потрапили братиБогдан та Ярослав Дубневичі (концерн «Колійні ремонтні технології», Городоцький лікеро-горілчаний завод), член ради директорів «IDS Group» Всеволод Білас та його бізнесовий партнер, екс-губернатор Львівщини Микола Кміть, директор ТзОВ «Краківський ринок» Володимир Кожан, власник ресторану «Святослав» у м. Винники Григорій Козловський та почесний президент Футбольного клубу «Карпати» і власник телеканалу ZIK Петро Димінський.

Рік тому Віталій Антонов, на думку «Медіастар», був лише четвертим за впливовістю бізнесменом. Лідером тоді було визначено Петра Писарчука, який цього року до рейтингу не потрапив.

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Медіа-холдинг екс-депутата Львівської міськради запустить 10 інтернет-видань у 2017 році

Медіа-холдинг «Українська інтернет-медіа компанія» (UIMC) запустить десять нових інтернет-видань у 2017 році.