Головна / Інше / В Інтернеті бракує інформації про туристичні принади Львівщини

В Інтернеті бракує інформації про туристичні принади Львівщини

Фото: mandrivky.org.ua
Підгорецький замок

Туристичні можливості Львівської області слабо представлені в Інтернеті. 

До такого висновку дійшли у Львівській облдержадміністрації, провівши моніторинг якості висвітлення інформації про розвиток туризму та рекреації на території області, повідомила прес-служба ЛОДА.

«Серед основних проблем функціонування сучасних он-лайн ресурсів є відсутність достовірної інформації про об’єкти туристичної інфраструктури, що розташовані в районах, унікальні пам’ятки архітектури, туристично-привабливі місця, рекреаційні можливості територій тощо», — йдеться у повідомленні.

Щоправда, моніторили чиновники лише офіційні сайти районних держадміністрацій.

На час проведення моніторингу у двох РДА функціонували туристичні сайти, 10 РДА розмістили на своїх офіційних інтернет-сторінках розділи «Туризм та рекреація», а ще 8 планували відкрити таку рубрику.

Управління туризму та курортів Львівської ОДА надало райдержадміністраціям рекомендації та пропозиції щодо виправлення виявлених недоліків.

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...