Головна / Інше / Львівський «Фольксбанк» переходить до рук росіян

Львівський «Фольксбанк» переходить до рук росіян

Фото: mankurty.com

Незабаром «Фольксбанк» (Львів) стане частиною російського Сбербанку. 

Росіяни купують Volksbank International (VBI), дочірньою структурою якого в Україні, власне, і є львівський «Фольксбанк».

Вчора, 8 вересня, Сбербанк підписав юридично зобов’язуючий договір про придбання 100% VBI, повідомило РІА «Новини».

Як повідомив голова російського банку Герман Греф, «Фольксбанк» згодом об’єднають з українською «дочкою» Сбербанку.

«Це було б логічно — швидше за все, будемо об’єднувати. Процес розпочнеться наступного року», — сказав він.

Росіяни мають намір використати VBI як плацдарм для придбання фінансових установ в Європі. На сьогодні вони вже мають підрозділи в Астрії, Боснії та Герцеговині, Угорщина, Словаччині, Словенії, Сербії, Хорватії та Чехії. Також мають «дочки» в Україні, Казахстані та Білорусії, філію в Індії та представництва в Німеччині та Китаї.

На вчорашній прес-конференції у Відні Герман Греф підтвердив зацікавленість Сбербанку у придбанні банків у Польщі та Туреччині. В той же час він спростував інформацію, нібито Сбербанк веде перемовини про придбання виставлених на тендер польських банків Millenium і Kredyt Bank.

ПАТ «Фольксбанк» (до 2 березня 2008 року — «Електрон Банк») зареєстрований у жовтні 1991 року. Змінив назву після того, як його купив австрійський Volksbank, якому належить тепер 99,9127% його акцій.

«Фольксбанк» належить до категорії середніх банків. Останні роки працює в «мінус». Так, 2010 рік закінчив зі збитком у 92,647 млн. гривень; порівняно з 2009 роком фінрезультат покращився на 17%.

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...