Головна / Інше / В аеропорту «Львів» працюватимуть митники-«невидимки»

В аеропорту «Львів» працюватимуть митники-«невидимки»

Фото: tsn.ua

Митниця переглянула концепцію щодо роботи у новому терміналі аеропорту «Львів» під час Євро-2012: буде зроблено все для того, щоб митників в аеропорту було майже непомітно. 

Про це повідомив член колегії Держмитслужби України Віктор Бондар під часпредставлення нового начальника Львівської митниці сьогодні, 8 вересня, передаєZaxid.net.

«Ми хочемо зробити так, щоб митників в аеропорту практично не було помітно, але в той же час щоб вони ефективно виконували свою роботу… Ми дали доручення, щоб мінімузвати нашу участь, створити практично на 80% зелену зону, зелені коридори, щоб люди не відчували діяльності митної служби», — сказав він.

Раніше, за його словами, на митниці дотримувались концепції, за якої планувалося максимально наситити аеропорт митниками.

На те, щоб навчитись бути непомітними для оточуючих, митники мають час до грудня 2011 року, коли заплановано відкриття нового терміналу львівського аеропорту.

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...