Головна / Інше / Садовий нацькував на УРА «Галицькі контракти» податкову

Садовий нацькував на УРА «Галицькі контракти» податкову

Фото: gkh.com.ua
Мер Львова Андрій Садовий

Виконком Львівської міськради звернеться до податкової з проханням переглянути питання про надання ТзОВ «Українське рекламне агентство «Галицькі контракти» дозволів на розміщення зовнішньої реклами на вулицях Городоцькій та Стрийській у Львові. 

Відповідне рішення за пропозицією міського голови Андрія Садового члени виконкому прийняли у п’ятницю, 26 серпня, передає «Вголос».

Таким чином міська влада вирішила покарати «Галицькі контракти» за те, що вони не сплатили до міської скарбниці жодної копійки за рекламу, яка вже близько року розміщена на Стрийській. Також членам виконкому не до вподоби, що рекламне агентство виплачує своїм працівникам підозріло низьку заробітну плату.

«Є негатив, адже люди отримують заробітну плату нелегально. Якщо ми їм відмовимо, питання надалі буде невирішеним, а ми ні від зарплатні, ні від реклами коштів не матимемо», — зазначив на засіданні виконкому мер Львова.
 

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...