Головна / Інше / Львівські податківці вмовили імпортерів знизити ціни на презервативи

Львівські податківці вмовили імпортерів знизити ціни на презервативи

Фото: oru.ru

Найбільші на Львівщині імпортери-оптовики виробів медичного призначення знизять ціни на пелюшки, соски, контрацептиви та інші соціально значущі групи медичних товарів.

Такої домовленості було досягнуто під час зустрічі імпортерів з заступниками голови ДПА у Львівській області Надією Римарською та Юрієм Лепецьким, а також начальником управління податкового контролю юридичних осіб Олександром Юристовським, повідомив «Прибуток» відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю податкової у Львівській області.

Податківці також наголосили на неприпустимості використання у схемах поставок медичних товарів фіктивних підприємств.

Загалом у Львівській області здійснює діяльність близько 100 підприємств-виробників та продавців товарів медичного призначення. За 7 місяців цього року вони сплатили до бюджетів усіх рівнів податків у сумі 4 млн. 34 тис. грн.

Як відомо, Кабінет Міністрів постановою від 9 червня 2011 р. № 785 затвердив перелік виробів медичного призначення, операції з постачання яких звільняються від оподаткування податком на додану вартість. Пелюшки, соски та контрацептиви до цього переліку не увійшли.


«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...