Головна / Інше / Голова Золочівської райради поскаржився губернатору Львівщини на власників недіючих підприємств

Голова Золочівської райради поскаржився губернатору Львівщини на власників недіючих підприємств

Фото: panoramio.com

Власники недіючих підприємств, що розташовані у Золочівському районі Львівської області, не слухаються місцевої влади. 

Справа настільки серйозна, що голова Золочівської районної ради Володимир Недзельський звернувся до голови Львівської облдержадміністрації Михайла Цимбалюка, щоби той написав в Київ, аби там прийняли зміни до законодавства, де було б передбачено відповідні важелі впливу, передає «ЗІК».

Зокрема, вважає Недзельський, необхідно встановити термін, протягом якого недіючі підприємства повинні або відновити роботу, або пройти перепрофілювання.

На даний момент ні органи місцевого самоврядування, ні виконавча гілка влади не мають важелів впливу на власників таких підприємств, зазначив голова райради.

Відтак за останні 10 років в районі велика кількість підприємств припинили виробничу діяльність. Серед них: ВАТ «Золочівський м’ясокомбінат», ВАТ «Золочівський сирзавод», ТзОВ «Золочівський консервний завод», ЗАТ «Глинянські килими», а також Золочівська картонажна фабрика (незавершене будівництво), яка була викуплена компанією «Габбаро Холдінгз Лімітед» (Кіпр) та постановою Арбітражного суду Львівської області від 2 березня 2000 року визнана банкрутом.

Зараз приміщення цих підприємств пустують, території заросли бур’янами і не прибираються, що призводить до антисанітарії.

«Прибуток» 

x

Рекомендуємо

Медіа-холдинг екс-депутата Львівської міськради запустить 10 інтернет-видань у 2017 році

Медіа-холдинг «Українська інтернет-медіа компанія» (UIMC) запустить десять нових інтернет-видань у 2017 році.