Головна / Інше / Цимбалюк «наїхав» на перевізників

Цимбалюк «наїхав» на перевізників

Фото: genshtab.info

Львівська облдержадміністрація незадоволена якістю перевезення пасажирів в області, заявив губернатор Львівщини Михайло Цимбалюк. 

Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

Цимбалюк також висловив претензії щодо ціноутворення в сфері пасажирських автобусних перевезень.

«Перевізники зобов’язані поновлювати автомобільний парк, а ціна на перевезення пасажирів повинна бути законною», — наголосив він.

Губернатор нагадав, що самостійне підвищення вартості проїзду є однією з суттєвих підстав для позбавлення перевізника права перевезення пасажирів.

Сьогодні ж на сесії Львівської обласної ради депутат від фракції ВО «Свобода»Михайло Задорожний виступив із заявою, що недавнє підвищення вартості пасажирських перевезень в області є необгрунтованим.

«До ціни, яка задекларована в розпорядженні голови (Львівської ОДА. – «Прибуток») додаються ще ПДВ, страховий збір, автостанційне обслуговування, і в результаті ціна у Львівській області становить приблизно 35 копійок за один кілометр», — сказав він.

Як відомо, 1 липня 2011 року на Львівщині підвищено вартість пасажирських перевезень, згідно з розпорядженням голови Львівської ОДА М.Цимбалюка.

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...