Головна / Інше / У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ДІЯТИМУТЬ ІНФОЦЕНТРИ ДЛЯ ЗБОРУ ІНФОРМАЦІЇ ПРО НАЯВНІСТЬ ПОТЕНЦІЙНИХ АГРООСЕЛЬ

У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ДІЯТИМУТЬ ІНФОЦЕНТРИ ДЛЯ ЗБОРУ ІНФОРМАЦІЇ ПРО НАЯВНІСТЬ ПОТЕНЦІЙНИХ АГРООСЕЛЬ

У сільських місцевостях Львівської області діятимуть інформаційні центри для збору інформації про наявність потенційних агроосель. Рішення про їх створення було прийняте за підсумками дводенного навчального семінару „Моніторинг потенційних агроосель у Львівській області”, – повідомила „Контекст” прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Координаторами створення цих центрів виступатимуть голови сільських рад та райдержадміністрацій.

Семінар „Моніторинг потенційних агроосель у Львівській області” відбувався за сприяння управління курортів та туризму Львівської ОДА та Львівського обласного молодіжного центру праці. Його учасники були ознайомлені з результатами проведеного моніторингу агроосель у Турківському, Сколівському, Жовківському, Дрогобицькому, Старосамбірському, Стрийському районах Львівській області та із методикою проведення моніторингу.

На семінарі обговорювались основні підходи до підготовки кадрів для потреб розвитку села, принципи ведення бізнесу власниками агроосель та вимоги до засобів розміщення туристів в агрооселях.

x

Рекомендуємо

Відтепер у всіх ЦНАПах Львова безкоштовно консультуватимуть бізнесменів-новачків

Міська влада запровадила сервіс безкоштовних консультацій для підприємців-початків в усіх територіальних підрозділах ...