Головна / Інше / ДНДІ „СИСТЕМА” ДО 28 ЛЮТОГО СТВОРИТЬ КОМІСІЮ З ПИТАНЬ СЕРТИФІКАЦІЇ САНАТОРНО-КУРОРТНИХ ЗАКЛАДІВ

ДНДІ „СИСТЕМА” ДО 28 ЛЮТОГО СТВОРИТЬ КОМІСІЮ З ПИТАНЬ СЕРТИФІКАЦІЇ САНАТОРНО-КУРОРТНИХ ЗАКЛАДІВ

Державний науково-дослідний інститут „Система” (Львів) до 28 лютого повинен створити комісію з питань сертифікації санаторно-курортних закладів Львівської області.

Таке рішення затверджене у резолюції Координаційної ради з питань розвитку санаторно-курортної сфери, прийнятій радою на засіданні 5 лютого.

До складу комісії, як сказано у резолюції, будуть залучені представники управління курортів та туризму Львівської облдержадміністрації.

Крім того, начальнику відділу сертифікації „Системи” Людмилі Шишкіній Координаційна рада доручила до 21 лютого підготувати пакет документації, необхідної для проведення сертифікації санаторіїв області.

Рада також ухвалила рішення рекомендувати всім керівникам санаторно-курортних закладів протягом 2003 року сертифікувати свої підприємства як заклади, що надають послуги з розміщення та харчування для підвищення якості надання послуг.

x

Рекомендуємо

Нафтопровід

На нафтопроводі «Дружба» замінили небезпечну ділянку

АТ «Укртранснафта» ввела в експлуатацію обхідну ділянку нафтопроводу «Броди — Держкордон», що є частиною магістрального нафтопроводу «Дружба», і, таким чином, запобігла екологічному лиху.