Головна / Інше / Понад 40% малих підприємств у Львові — збиткові

Понад 40% малих підприємств у Львові — збиткові

Фото: flickr.com
На львівському вернісажі

Питома вага збиткових підприємств у сфері малого бізнесу Львова складає 41,8%. 

Про це йдеться у Програмі сприяння розвитку підприємництва у Львові на 2011-2012 роки, яку виконавчий комітет міськради затвердив у понеділок, 21 лютого.

Розробники Програми очікують, що внаслідок її реалізації кількість збиткових підприємств у місті скоротиться удвічі — до 20%.

Також вони розраховують на те, що в місті з’явиться десять нових малих підприємств, а загальна кількість працівників МП зросте на 7,5 тисяч.

Зазначена Програма серед іншого передбачає збільшення переліку послуг щодо видачі через управління «Дозвільний офіс» дозвільно-погоджувальних документів, скорочення термінів видачі дозволів.

На сьогодні у Львові налічується 149 малих підприємств, на яких працюють понад 70 тис. осіб. В місті також працює 3473 підприємця. Середньомісячна зарплата у сфері малого бізнесу складає 2047 гривень.

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...