Головна / Інше / Для львівських бухгалтерів проведуть безкоштовний семінар з Податкового кодексу

Для львівських бухгалтерів проведуть безкоштовний семінар з Податкового кодексу

Фото: livejournal.com

Львівська міська рада та Федерація професійних бухгалтерів та аудиторів України організовують безкоштовний семінар для бухгалтерів підприємств про основні положення Податкового кодексу.

Про це сказала заступник начальника управління економіки Львівської міської ради Вікторія Довжик під час брифінгу сьогодні, передає «Вголос про економіку».

Семінар відбудеться у палаці імені Гната Хоткевича 15 лютого о 14 годині. Усі бажаючі повинні зареєструватися у відділі економічного розвитку ЛМР до 10 лютого. Участь у семінарі безкоштовна.

За словами Вікторії Довжик,тренерами на семінарі будуть представники львівського відділення Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України. Про питання нормативно-грошової оцінки землі розповість заступник начальника управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин Львівської міськради Ігор Гуменчук.

Попередньо до участі у семінарі зголосилося близько 300 осіб, зазначила Довжик.

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...