Головна / Інше / Цимбалюк взяв собі в заступники Стефанишина і продовжив повноваження Губицького

Цимбалюк взяв собі в заступники Стефанишина і продовжив повноваження Губицького

Фото: dt.ua
Іван Стефанишин

Директор департаменту аграрного ринку «Шувар» Іван Стефанишин вдруге став заступником голови Львівської облдержадміністрації.

Розпорядження про призначення Стефанишина губернатор Львівщини Михайло Цимбалюк видав 1 лютого.

Стефанишин декілька років тому тривалий час був заступником голови ЛОДА з питань АПК (звільнився у вересні 2008 року). Тоді на роботу в облдержадміністрацію він також потрапив з керівної посади на «Шуварі».

Іншим своїм розпорядженням від 1 лютого Михайло Цимбалюк продовжив повноваження на посаді свого заступника Володимира Губицького.

Губицький працює заступником губернатора з жовтня 2009 року. До того, з квітня 2009-го, був начальником головного управління економіки ЛОДА.

Нагадаємо, 19 січня 2011 року Цимбалюк звільнив з посад заступників Ярослава Панюру, Євгена Пастуха, Геннадія Дмитренка, Ліляну Гримську. Натомість подав на затвердження в Київ кандидатури Мирона Янківа, Володимира Губицького, Івана Стефанишина та Романа Любицького.

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...