Головна / Інше / Дрогобицькі депутати просять Януковича з Азаровим допомогти їм з приватизацією універмагу

Дрогобицькі депутати просять Януковича з Азаровим допомогти їм з приватизацією універмагу

Депутати Дрогобицької міської ради вимагають, щоб Президент, Кабмін, Генпрокуратура і Мін’юст втрутились в ситуацію, що виникла навколо приватизації цілісного майнового комплексу комунального підприємства «Універмаг». 

Про це йдеться у зверненні, яке прийняли депутати, повідомляє ЗІК.

У зверненні депутати, зокрема, наголошують на тому, що вже вкотре Дрогобицьку міську раду усувають від участі у приватизації комерційно привабливих комунальних об’єктів. Як приклад вони наводять приватизацію кінотеатру «Прометей» та Парку культури і відпочинку.

Депутати просять центральну владу вплинути на апеляційні суди та не допустити прийняття ними рішень не на користь Дрогобицької міської ради.

Раніше повідомлялось, що Дрогобицька міськрада вирішила приватизувати КП «Універмаг» шляхом проведення аукціону, після того як трудовий колектив підприємства не зміг його викупити. Стартова ціна за об’єкт була визначена в розмірі 15 млн. гривень.

Дрогобицька інтернет-газета «Майдан» припускає, що певний інтерес щодо придбання «Універмагу» має народний депутат від Партії регіонів Петро Писарчук (http://maydan.drohobych.net/?p=898).

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...