Головна / Інше / Кабмін ще не погодив продаж Coca-Cola ділянки у Львові

Кабмін ще не погодив продаж Coca-Cola ділянки у Львові

Фото: Логотип Coca-Cola

У Львівській міськраді пояснили, які з результатів минулорічних земельних аукціонів потрапили на розгляд Кабінету Міністрів. 

Як повідомив сьогодні на прес-конференції начальник управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин ЛМР Михайло Бокало, йдеться про продаж ділянки на вулиці Городницькій, 43.

Її на аукціоні 20 квітня придбала Львівська філія компанії «Кока Кола Беверіджес Україна», запропонувавши 2,404 мільйона гривень.

За словами Михайла Бокала, коли покупцем ділянки виступає іноземна компанія, угоду купівлі-продажу має погодити уряд. Це — звична практика.

Бокало дав зрозуміти, що наразі Кабмін угоду не погодив.

Нагадаємо, раніше управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин міськради поінформувало, що деякі угоди про продаж землі, укладені за результатами аукціонів торік, перебувають на розгляді в Кабміні.

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...