Головна / Інше / Багатоповерхівку для львівських журналістів хочуть будувати дві фірми

Багатоповерхівку для львівських журналістів хочуть будувати дві фірми

Фото: galinfo.com.ua

Одразу дві будівельні фірми виявили бажання будувати баготоповерховий будинок для журналістів у Львові. 

Про це повідомив «Вголос» з посиланням на інформацію, отриману від одного із членів будівельного кооперативу, передає «Прес-Центр».

На отримання підряду претендують будівельна фірма «Квартал плюс», яка зараз активно забудовує Винники, та інвестиційно-будівельна «Трембіта», яка будує котеджне містечко під Львовом і власниками якої є представники української діаспори в Канаді.

Обидві фірми пропонують приблизно однакову ціну за квадратний метр житла (до 500 USD/кв. м), але мають різний досвід у будівництві багатоквартирних житлових будинків.

Остаточно фірму-забудовника буде визначено на наступних зборах членів кооперативу.

16 грудня 2010 року Львівська міська рада затвердила Львівській обласній держтелерадіокомпанії (ЛОДТРК) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вулиці Панча, 12-18. Ділянку площею 0,724 га ЛОДТРК отримає у постійне користування для будівництва багатоквартирного житлового будинку. Очікується, що квартири у цьому будинку отримуватимуть журналісти.

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...