Головна / Інше / Назаруку скасували дозвіл на літній майданчик у Бернардинському дворику

Назаруку скасували дозвіл на літній майданчик у Бернардинському дворику

Фото: zik.com.ua
Самобуд в Бернардинському дворику

Департамент містобудування Львівської міської ради скасував виданий ТзОВ «!Фест» дозвіл на встановлення літнього майданчика у Бернардинському дворику. 

Про це повідомив Андріян Гутник, голова комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища ЛМР, за рекомендацією якої департамент прийняв таке рішення, передає «Прес-Центр».

«ТзОВ «Мережа концептуальних авторських ресторанів «!Фест» проводило незаконне будівництво в Бернардинському дворику, не маючи жодних на це підстав і дозволів. Єдиний документ, згідно з яким «!Фест» мав якесь теоретичне відношення до даного місця, — це дозвіл на розміщення літнього майданчика. Вчора, 14 грудня, даний дозвіл був скасований за підписом директора департаменту містобудування», — сказав депутат.

Як повідомляв Prybutok.com.ua, 13 грудня Галицька райадміністрація м. Львовазвернулась до суду з позовом про демонтаж самовільного будівництва у Бернардинському дворику і витребування земельної ділянки з чужого незаконного володіння.


Prybutok.com.ua

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...