Головна / Інше / „Кредит Банк (Україна)” готовий переїхати до Києва не раніше 2007 року в разі необхідності

„Кредит Банк (Україна)” готовий переїхати до Києва не раніше 2007 року в разі необхідності

АТ „Кредит Банк (Україна)”, найбільший банк Західної України, готовий перевести центральний офіс зі Львова до Києва не раніше 2007 року, якщо на це буде потреба.

Про це повідомив голова правління банку Степан Кубів під час Інтернет-конференції на веб-сайті інформагентства Cbonds, присвяченій другому випуску облігацій „Кредит Банку (Україна)”.

„Даний проект у стадії розгляду. Якщо буде прийняте рішення про його реалізацію, це відбудеться не раніше ніж через 4-5 років”, – сказав Степан Кубів.

Запитання про плани щодо переїзду до Києва С.Кубіву задав представник ЕАЦ Ради НБУ.

Раніше, 12 лютого, на прес-конференції голова правління „Кредит Банку (Україна)” заявив, що банк готовий змінити свою юридичну адресу і переїхати у Київ, якщо на нього продовжуватиметься тиск з боку ДПА у Львівській області. Такий крок Степан Кубів назвав виходом із конфліктної ситуації між „Кредит Банком” і податківцями, зазначивши, що для банку він є небажаним.

АТ „Кредит Банк (Україна)” нараховує 18 філій і близько 30 відділень у 15 областях України та АР Крим.

Фінансовий результат банку у 2002 році склав 1 154 тис. грн. чистого прибутку, за І квартал 2003 р. – 3 541,9 тис. грн.

66,651% акцій „Кредит Банку (Україна)” володіє Kredyt Bank S.A. (Варшава), 28,249% – ЄБРР, 5,100% – українські акціонери.

Статутний капітал банку становить 143 549 тис. грн.

x

Рекомендуємо

Бармен розливає вино у келихи

Скільки нових бізнесів зареєстрували на Львівщині з початку повномасштабної війни та які галузі найпопулярніші, — інформує голова ОВА

Від 24 лютого у Львівській області зареєстрували 4620 нових бізнесів. З них ...