Головна / Інше / Львівміськраді доведеться скасувати обмеження на продаж алкоголю і тютюну у МАФах

Львівміськраді доведеться скасувати обмеження на продаж алкоголю і тютюну у МАФах

Або ж поширити це обмеження також і на стаціонарні об’єкти торгівлі

Львівське обласне територіальне відділення зобов’язало Львівську міську раду протягом 30 днів відновити конкуренцію на ринках алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Про це повідомила прес-служба АМКУ, передає ЗІК.

Антимонопольники, зокрема, вимагають, аби міськрада припинила створювати несприятливі умови для суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у нестаціонарних об’єктах торгівлі.

Як відомо, 21 жовтня 2009 року Львівська міськрада прийняла ухвалу №2954 «Про заборону продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв і тютюнових виробів біля будівель навчальних корпусів та гуртожитків Національного університету «Львівська політехніка».

АМКУ встановив, що фактично під обмеження потрапили лише малі архітектурні форми, тоді як стаціонарні об’єкти торгівлі воно не зачепило: вони продовжували без проблем продавати горілку, пиво і сигарети.

«Боротьба за здоров’я мешканців Львова повинна відбуватися на засадах рівності суб’єктів господарювання, незалежно від об’єкту торгівлі, в якому продаються товари», — сказав з цього приводу голова ЛВ АМКУ Ігор Коломієць.

Рішення зобов’язати міськраду відновити конкуренцію АМКУ прийняло за результатами розгляду заяви ГО «Я – Львів’янин».

x

Рекомендуємо

«Жирні» вакансії: центр зайнятості розповів, кому на Львівщині пропонують зарплати до 40 000 грн

У базі даних Львівської обласної служби зайнятості зараз міститься загалом 2662 вакансій, ...