Головна / Інше / Metro планує збудувати у Львові другий супермаркет

Metro планує збудувати у Львові другий супермаркет

Фото: blogspot.com

Metro Cash & Carry відкриє ще один свій супермаркет у Львові.

Як передає «Вголос про економіку», відповідні громадські слухання проекту містобудівного обґрунтування відбулися 12 серпня.

Супермаркет площею 12 тис. кв. м збудують на ділянці 3,4 га на вулиці Джорджа Вашингтона, 8. За словами, представника мережі «Метро Кеш енд Кері Україна» Петра Кабана, торгові площі складуть 7,6 тис. кв. м.

Також передбачено будівництво парковки на 360 паркувальних.

За попередніми прогнозами, кількість клієнтів другого «Метро кеш енд кері Україна» становитиме 170 осіб на годину, до 2,5 тисяч осіб за добу, розповів розробник проекту Юрій Столяров, представник ГАП ДІПМ «Містопроект».

«Ми будуємо типові споруди для своїх магазинів за 5-6 місяців. Будівля буде готова до експлуатації вже наприкінці листопада-на початку грудня. Робочими місцями із високими соціальними гарантіями будуть забезпечені 225 осіб», – додав Петро Кабан.

Як відомо, перший супермаркет у Львові Metro Cash & Carry відкрила 7 грудня 2005 року на вул. Городоцькій, 300. Площа супермаркета складає 15 тис. кв. м, в т.ч. торгівельна – 3 тис. кв. м.

Prybutok.com.ua

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...