Головна / Інше / Вже й у Львові підприємці збирають підписи проти Податкового кодексу

Вже й у Львові підприємці збирають підписи проти Податкового кодексу

Фото: ukranews.com
Податковий кодекс Азарова не подобається вже не лише підприємцям, але й хлопцям на Банковій

З вчорашнього дня ГО «Клуб підприємців Львівської області» спільно з партією «Фронт змін» розпочали збір підписів за відкликання з розгляду нового Податкового кодексу України. 

Про це повідомив координатор напрямку «Підприємницька ініціатива: розвиток малого і середнього бізнесу» ЛОГО «Клуб підприємців Львівської області» Андрій Якимів на прес-конференції 25 червня, передає Zaxid.net.

В Києві «Фронт змін» підписи проти Податкового кодексу збирає з 21 червня, і на цей час, за словами Якиміва, ініціативу підтримали вже 100 тис. чоловік.

Паралельно зі збором підписів у Львові формують страйкові комітети, щоб 29 червня провести у Києві пікетування Верховної Ради, якщо до того часу на думку підприємців керівництво держави не зверне увагу.

«Якщо корову надто часто та гвалтовно доїти, то вона захворіє і не буде давати молока. Якщо ми надмірно і гвалтовно будемо доїти наших підприємців і громадян загалом, то вони захворіють і не відомо, чи впораються з цією хворобою», — сказав представник громадської організації підприємців.

«Новий кодекс фактично започатковує безпрецедентне свавілля і фактично терор з боку контролюючих органів», — додав він.

x

Рекомендуємо

Солеварня "Саліна" у Стебнику, Львівщина

Солеварню у Стебнику виставили на продаж

На OLX з’явилось оголошення про продаж «будинку палацового мистецтва» у м. Стебнику ...