Головна / Інше / Горбаль оголосив бойкот недобросовісним компаніям-підрядникам

Горбаль оголосив бойкот недобросовісним компаніям-підрядникам

Компанії, які неякісно виконали роботи в рамках протипаводкових заходів, можуть більше не розраховувати на отримання підряду за бюджетні кошти на Львівщині.

Про це заявив голова Львівської облдержадміністрації Василь Горбаль у п’ятницю, підсумовуючи свою поїздку по населених пунктах Львівщини, які найбільше постраждали від наслідків буревію 3 червня, передає «Вголос».

«Підрядники, які спрацювали неякісно, на Львівщині більше не виконуватимуть жодних робіт. Імітаторів діяльності в області більше не буде», — наголосив він.

Під час поїздки Горбалю, зокрема, показали берегоукріплювальну споруду на річці Вирва (Старосамбірський район), на яку було витрачено 2 млн. грн. бюджетних коштів. Підрядник збудував укріплення так, що воно замість того, аби сповільнювати потік води, навпаки, його пришвидшує.

Загату будувала компанія «Текс» (Київ), зазначив губернатор.

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...