Головна / Інше / «Львівобленерго» потрапило в 20-ку найбільш динамічних компаній України

«Львівобленерго» потрапило в 20-ку найбільш динамічних компаній України

Енергопостачальна компанія «Львівобленерго» посіла 17 місце у рейтингу «Динаміка розвитку підприємства за критеріями, згідно з профілючим КВЕД «40.13.0» за підсумками останніх двох років серед підприємств з кількістю офіційно працюючих більше 250 чоловік (великі підприємства).   

Про це Prybutok.com.ua повідомив відділ корпоративних зв’язків компанії.

Рейтингове дослідження проведено Міжнародним економічним рейтингом «Ліга кращих» на основі економічних показників діяльності підприємств галузі за 2008-2009 роки.

Рейтинг складено за офіційними даними Державного комітету статистики України у відповідності з Європейським стандартом рейтингування та проведено ранжирування динаміки економічних показників серед 350 тис. суб’єктів господарювання України.

«Ваші досягнення в динаміці є ознакою високого професіоналізму керівника підприємства, ТОП-менеджерів та усієї команди, що підтверджено економічними фактами рейтингу», — про це зазначено у висновку експертів Міжнародного економічного рейтингу «Ліга кращих», надісланого на адресу «Львівобленерго».

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...