Головна / Інше / У квітні середньомісячна номінальна зарплата на Львівщині зменшилась на 1,8%

У квітні середньомісячна номінальна зарплата на Львівщині зменшилась на 1,8%

У квітні 2010 року середньомісячна номінальна заробітна плата одного штатного працівника у Львівській області зменшилась порівняно з березнем цього ж року на 1,8% — до 1805,19 грн.

Про це повідомило ГУ статистики у Львівській області.

Найбільш  оплачуваними  в  області  залишаються  працівники  фінансових  установ, підприємств  транспорту  та  зв’язку,  організацій  державного  управління,  організацій,  які проводять  дослідження  і  розробки.

У  промисловості  середньомісячна  заробітна  плата становила 2010,91 грн., що на 11,4% більше за середній рівень в економіці області.

Значно  нижчою  була  заробітна  плата  у  працівників  готелів  та  ресторанів,  в установах охорони здоров’я та надання соціальної допомоги, на підприємствах сільського господарства та пов’язаних з ним послуг.

Реальна  заробітна плата (з урахуванням  зростання  індексу споживчих цін) у квітні 2010  року  порівняно  з  березнем  зменшилась  на 1,7%,  а  порівняно  з  квітнем 2009  року збільшилась на 3,8%.

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...