Головна / Інше / Весняний діловий форум у Львові відвідає Віктор Пинзеник

Весняний діловий форум у Львові відвідає Віктор Пинзеник

19 квітня у Львові відкриється міжнародний Весняний діловий форум. Одним з основних доповідачів на ньому буде Віктор Пинзеник, народний депутат України, який був міністром фінансів за часів прем’єрства Юлії Тимошенко.

Як повідомила прес-служба Львівської міськради з посиланням на Володимира Глащенкова, керуючого партнера ТОВ «Юридична компанія «Ейч.Ді.Партнерз» (організатор Весняного ділового форуму), Віктор Пинзеник виступить у панелі форуму, яка стосуватиметься загального стану економіки.

На форумі також говоритимуть про туризм. Зокрема, зазначають організатори, очікується, що своїми міркуваннями щодо львівського туризму поділиться німецький туроператор. Назву фірми, щоправда, організатори не уточнюють, але зазначають, що вона «багато працює з Україною».

«Також запросили «Турецькі авіалінії», які надзвичайно динамічно розвиваються і їхній досвід в туристичній сфері мав би бути однозначно цікавим учасникам», — розповів Володимир Глащенков.

Весняний діловий форум відбуватиметься у Львові вже вп’яте.

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...