Головна / Інше / «Наші гроші. Львів»: Сайт про використання публічних фінансів

«Наші гроші. Львів»: Сайт про використання публічних фінансів

Сайт «Наші гроші.Львів»

Наші постійні читачі, напевно, вже зауважили, що «Прибуток» серед іншого став використовувати інформацію з сайту «Наші гроші. Львів»

Хочемо сьогодні розповісти трохи більше про нього.

Сайт стартував зовсім нещодавно, 15 січня 2013 року. Він є спільним проектомкиївського інтернет-видання «Наші гроші» та двох журналістів — Наталії Онисько та Олександри Губицької, які раніше працювали у львівській газеті ZIK заступниками головного редактора.

Як і «Наші гроші», львівський веб-проект основну увагу приділятиме закупівлям товарів та послуг за бюджетні кошти. Також висвітлюватимуться важливі рішення органів влади обласного, міських та районних рівнів, рішення Антимонопольного комітету, судів тощо.

Зі слів керівника сайту «Наші гроші» Олексія Шалайського, львів’яни наразі працюють суто на ентузіазмі. Проект ніким не фінансується. «Думаємо, що цей малий проект отримає з часом підтримку, у тому числі грантову», — зауважив пан Шалайський.

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...