Головна / Інше / «Фольксбанк» призначив нового голову правління

«Фольксбанк» призначив нового голову правління

Рішенням спостережної ради ПАТ «Фольксбанк» (Львів; до 2 березня 2008 року — «Електрон Банк») головою правління призначено Ірину Походзяєву, повідомляє«Львівський портал» з посиланням на прес-службу банку.

Комісія з питань нагляду та регулювання діяльності банків при управлінні НБУ у Львівській області 17 травня 2010 р. підтвердила своєю згодою рішення спостережної ради.

Своїми основними завданнями новопризначена голова правління банку вважає реалізацію стратегії розвитку групи VBI, яка передбачає створення інноваційного банку, зосередження на обслуговуванні цільових сегментів – фізичні особи, мікробізнес та МСБ.

«Я впевнена, що мій 16-річний професійний банківський та управлінський досвід дозволять успішно реалізувати нову стратегію розвитку «Фольксбанку», сформувати міцну і професійну команду менеджерів і трансформувати банк у інноваційний банк, якому надають перевагу», — відзначає Ірина Походзяєва.

До призначення на посаду голови правління працювала заступником голови правління у цьому ж банку.

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...