Головна / Інше / Гральному бізнесу влаштують курортні умови

Гральному бізнесу влаштують курортні умови

Умови для започаткування грального бізнесу у містах-курортах Криму та Західної України будуть вигідно відрізнятися від умов в інших містах. 

Про це повідомив сьогодні, 30 березня, на брифінгу у Львові віце-прем’єр-міністр з питань Євро-2012 Борис Колесніков, передає ЗІК.

«У містах-курортах Криму та Західної України будуть особливі умови відкриття грального бізнесу, відмінні від інших. У містах-курортах, як це буде передбачено законом, казино можна буде відкривати у трьох-, чотирьох-,  п’ятизіркових готелях. В інших містах — тільки у п’ятизіркових готелях», — сказав він.

Колесніков зазначив, що представники готельного бізнесу, які вже мають готелі та бездоганну кредитну історію, можуть звертатись до уряду за сприянням в отриманні кредитів на будівництво нових готелів через «Укрексімбанк» та «Ощадбанк».

Сьогодні віце-прем’єр Борис Колесніков провів у Трускавці робочу зустріч з керівниками підприємств готельного господарства з питань розвитку цього сектору на Львівщині.

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...