Головна / Інше / Туркомплекс «Дрогобич» хочуть довести до банкрутства, стверджують працівники

Туркомплекс «Дрогобич» хочуть довести до банкрутства, стверджують працівники

Фото: nedaleko.ua

Працівники «Туристичного комлексу «Дрогобич» (м. Дрогобич) стверджують, що їхнє керівництво умисно доводить комунальне підприємство до банкрутства. 

Про це повідомила прес-служба ЛОО Партії регіонів з посиланням на колективне звернення працівників туркомплексу, яке надійшло на адресу голови фракції «регіоналів» у Дрогобицькій міській раді Сергія Гориславського.

Як сказано у зверненні, на посаді керівника підприємства продовжує працювати Дем’ян Мусійчук, попри те, що міський голова Дрогобича Олексій Радзієвський ще рік тому обіцяв звільнити його як неефективного менеджера.

Автори звернення звинувачують Мусійчука у тому, що туристичний комплекс перебуває «в жахливому стані».

«Через безгосподарність керівника заклад не опалюється, відтак для працівників створені нелюдські умови праці, а про відвідування закладу туристами немає навіть мови, адже у номерах комплексу мінусова температура», — пишуть вони.

Окрім цього, працівники КП «Туристичний комплекс «Дрогобич» скаржаться, що їм заборгували зарплату, а керівництво на їхні скарги та зауваження відповідає погрозами.

У відповідь на це звернення голова фракції Партії регіонів у Дрогобицькій міській раді Сергій Гориславський пообіцяв працівникам комунального підприємства підняти на сесії міської ради питання щодо функціонування закладу та вимагати у правоохоронних органів розслідувати факти умисного доведення до банкрутства КП «Туристичний комплекс «Дрогобич».

«Такі підприємства як «Туристичний комплекс «Дрогобич» не можуть бути збитковими, адже йдеться про велике підприємство, послуги якого є затребувані напередодні проведення в Україні і на Львівщині Євро-2012. Свідома безгосподарність керівництва цього комунального підприємства є неприпустимою», — цитує  Гориславського прес-служба львівських «регіоналів».

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Медіа-холдинг екс-депутата Львівської міськради запустить 10 інтернет-видань у 2017 році

Медіа-холдинг «Українська інтернет-медіа компанія» (UIMC) запустить десять нових інтернет-видань у 2017 році.