Головна / Інше / В азербайджанських інвесторів зростає інтерес до Львівщини

В азербайджанських інвесторів зростає інтерес до Львівщини

В інвесторів з Азербайджану зростає інтерес до можливого розвитку бізнесу на території Львівської області. 

Про це повідомив Надзвичайний і Повноважний посол Азербайджанської Республіки в Україні Талят Алієв в ході офіційної зустрічі з головою Львівської облдержадміністрації Василем Горбалем та його першим заступником Мироном Янківим.

Як передає прес-служба ЛОДА, Талят Алієв звернувся до губернатора Львівщини з проханням підготувати пакет документів щодо інвестиційних можливостей області.

Василь Горбаль, в свою чергу, сконцентрував увагу дипломата на перспективі проектів, дотичних до Євро-2012, оскільки їх підтримку гарантує уряд України.

Окрім цього, керівник області запевнив, що Львівщина зацікавлена у співпраці з Азербайджаном у базових галузях, зокрема у нафтопереробній промисловості.

Голова Львівської ОДА також запросив азербайджанських дипломатів та інвесторів на Х Міжнародний економічний форум, який відбудеться на Львівщині у жовтні цього року.

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...