Головна / Інше / «Експрес» вийшов з голою першою сторінкою

«Експрес» вийшов з голою першою сторінкою

Фото: expresmedia.com.ua

Сьогодні зранку «Експрес», найтиражніша україномовна газета України, вийшла у світ з білою, незадрукованою першою сторінкою. 

Як повідомили у редакції «Експресу», це не помилка поліграфістів чи редакції, а така форма протесту проти спроб закрити газету за надуманими приводами.

Експрес вийшов з пустою першою сторінкою

Напередодні нового року суд першої інстанції (очевидно, мова йде про Господарський суд Львівської області. – «Прибуток») виніс рішення, яким скасував один із засновницьких документів підприємства «Експрес Медіа Груп», що видає газети «Експрес», «Пост-Поступ», «Вісник пенсіонера», «Порадни господаря», «Добрий лікар», «Cool Експрес».

«Сьогодні всі ці газети опинилися під загрозою невиходу», — наголошують у редакції.

Видавець подав на судове рішення апеляцію.

В «Експресі» наполягають, що суддя, ухвалюючи своє рішення, не дотрималася елементарних норм процесуального та матеріального права.

За словами газетярів, тиск на «Експрес» розпочався після того, як редакція на неофіційних переговорах відмовилася припинити критику партії влади на своїх сторінках.

Видання «Експрес Медіа Груп», за даними редакції, мають 600 тисяч передплатників та майже 5 мільйонів читачів.

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...