Головна / Інше / Колесніков з Садовим пустили чутку, нібито Ryanair літатиме з України

Колесніков з Садовим пустили чутку, нібито Ryanair літатиме з України

Фото: ihateryanair.org

Найбільший європейський лоу-кост авіаперевізник Ryanair може запустити перші рейси в Україну вже в травні 2012 року. 

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр інфраструктури Борис Колесніков за результатами зустрічі представників Міністерства інфраструктури і Львівської міськради з менеджментом Ryanair, що відбулася вчора, 24 січня, пише «Комерсант-Україна».

«Першими рейсами швидше за все стануть маршрути з Франції і Великобританії у Львів і Донецьк», — відзначив Колесніков.

Мер Львова Андрій Садовий розповів, що мова може йти про авіасполучення з Лондоном, Парижем і Барселоною.

«Це була перша попередня зустріч з представниками авіакомпанії, і в середу відбудеться другий раунд переговорів. Ніяких договорів поки не підписано», — уточнив Садовий.

PR-менеджер Ryanair Лорна Фаррен відмовилася коментувати заяви українських чиновників. «Якщо б ми збиралися налагоджувати авіасполучення з Україною, ми б зібрали прес-конференцію, на якій офіційно оголосили про це. До цих пір будь-яке повідомлення залишається чуткою», — сказала вона.

Ірландська Ryanair Holding — найбільша бюджетна авіакомпанія Європи. Заснована в 1985 році. Обслуговує 141 аэропорт в 26 країнах Європи, перевезла за результатами 2011 года 76,4 млн пасажирів (+5% до 2010 року). За підсумками I півріччя 2011/2012 фінансового року (закінчується в березні) прибуток перевізника склав 452 млн євро, виручка — 2,18 млрд євро.

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...