Головна / Інше / «Західенерго» має нового власника

«Західенерго» має нового власника

Фото: promvest.info

Компанія ДТЕК підписала договір про купівлю акцій із Фондом держмайна України. 

Понад 45% за майже два мільярди гривень перейшли у приватну власність. Інвестор вже оголосив про наміри вкласти у розвиток найбільшого виробника електрики в Західній Україні значні кошти, інформує «Zaxid.net».

Тепер ДТЕК – найбільша приватна енергетична компанія України – володіє понад 70% акцій «Західенерго». У наступні кілька років інвестор має намір модернізувати підприємство.

Крім того, ДТЕК має погасити два мільярди сімсот мільйонів гривень боргу «Західенерго» перед бюджетом. Також інвесторові належить впровадити міжнародні стандарти у сфері охорони праці та довкілля.

Як сировину для виробництва електрики будуть використовувати до 70% українського вугілля. Приватизація генеруючих підприємств закінчує багаторічний процес переходу енергетичної системи держави на ринкові засади.

«Західенерго» – п’ята за потужністю енергогенеруюча компанія України. До її складу входять три теплові електростанції: Ладижинська, Бурштинська і Добротвірська.

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...