Головна / Інше / Садовий не дасть «жодної копійки» на ремонт ЛАЗів

Садовий не дасть «жодної копійки» на ремонт ЛАЗів

Фото: zik.ua
Власник ЛАЗу Ігор Чуркін (зліва) показує Борису Колеснікову та Андрію Садовому ЛАЗ

Міський голова Львова Андрій Садовий вимагає, щоб Львівський автобусний завод за власний кошт відремонтував автобуси, які в підприємства придбало місто. 

Про це він заявив у коментарі, опублікованому в тижневику «Самопоміч».

За словами мера, із 33 придбаних автобусів із низьким рівнем підлоги 9 стоять на АТП із серйозними поломками паливної системи та двигуна.

«Ситуацією з ЛАЗом невдоволена як міська, так і обласна адміністрації. Жодної копійки за ремонт автобусів з міського бюджету не піде — всі витрати має взяти на себе автобусний завод», — сказав Садовий.

Конфлікт між міською владою і ЛАЗом щодо поломок автобусів виник ще влітку 2011-го. Тоді представник заводу заявив, що у поломках винна сама міськрада, оскільки не уклала з виробником договір на післягарантійне обслуговування і закупівлю комплектуючих запчастин, натомість комунальне підприємство, на балансі якого перебувають автобуси, замінювало сертифіковані комплектуючі на деталі невідомого походження.

Днями суперечка поновилася.

В рамках підготовки до Євро-2012 місто Львів збирається придбати у ЛАЗу більше 100 автобусів.


«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...