Головна / Інше / ДДЗ обрав головою спостережної ради Матевосяна замість Іщука

ДДЗ обрав головою спостережної ради Матевосяна замість Іщука

Акціонери Дрогобицького долотного заводу (Дрогобич, Львівська область) на зборах 21 квітня звільнили від обов’язків голови спостережної ради Андрія Іщука, призначивши замість нього Марата Матевосяна. 

Про це йдеться в повідомленні підприємства, передає з посиланням на «Українські новини» «Вголос».

Крім того, акціонери переобрали членами наглядової ради Сергія Величка, Олександра Звягіна, Сергія Дроботова та Сергія Судакова.

Також акціонери звільнили від обов’язків членів наглядової ради Євгена Антонова і Віталія Нікольського, призначивши замість них Юрія Кузнєцова та Дмитра Тихонова.

«Дрогобицький долотний завод» спеціалізується на виготовленні тришарошкових бурових доліт.

Випускає також долота для реактивно-турбінного буріння, розширювачі, калібратори, головки бурильних та інших різновидів бурового інструменту для нафтогазової, геологорозвідувальної, вугільної, гірничодобувної та нерудної промисловості.

2009 рік закінчив зі збитками 17,384 млн. грн.

Понад 97% акцій підприємства належить російській ТОВ «ВБМ-групп».

«ВБМ-групп» є власником групи компаній, яку очолює ВАТ «Волгабурмаш» (Росія), що об’єднує всіх найбільших виробників бурового обладнання в СНД і є одним з провідних в світі.

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...