Головна / Інше / Директора «Галсільлісу» звільнили

Директора «Галсільлісу» звільнили

Фото: derevo.info
Павло Котик

Вчора, 18 жовтня, Львівська обласна рада звільнила Павла Котика з посади генерального директора комунального підприємства «Галсільліс». 

Відповідне рішення підтримали 75 депутатів.

Датою звільнення Котика вважатиметься день його виходу на роботу (зараз він перебуває на лікарняному).

Перший заступник голови облради Петро Колодій, який очолював тимчасову контролюючу комісію з вивчення діяльності «Галсільлісу», дав зрозуміти, що причиною звільнення Котика стали незаконні вирубки деревини.

Через них, за словами Колодія, за 2010 рік підприємство зазнало збитків на загальну суму 17,25 млн. грн., а за І півріччя 2011 року — 11,5 млн. грн. збитків.

«За неповні два роки генеральний директор не тільки не налагодив нового виробництва, а й почав згортати старе», — додав Петро Колодій.

ЛОР має намір згодом провести відкритий конкурс на вакантну посаду. А поки що виконуючим обов’язків керівника «Галсільлісу» призначила Валерія Ільчука, який досі обіймав посаду першого заступника директора цього підприємства.

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...