Головна / Інше / Садовий пригрозив «прийняти міри» до недобросовісних перевізників

Садовий пригрозив «прийняти міри» до недобросовісних перевізників

Фото: max.paschenko.org.ua

У приватних перевізників, які недбало ставляться до виконання своїх обов’язків, можуть бути проблеми під час наступних конкурсів на міські маршрути. 

Про це попередив міський голова Львова Андрій Садовий сьогодні, 12 жовтня.

«Там, де працює комунальний транспорт міста, проблем немає і скарг. Тут працює жорстокий контроль. А там, де працюють приватні перевізники, є певні порушення. Міське управління транспорту володіє цією інформацією, відповідні міри будуть прийматись», — цитує мера «Гал-інфо».

«Під час конкурсів на нові маршрути перевізники, які мають проблеми, я думаю, будуть мати серйозні зауваження щодо подальшої роботи. У нас мають працювати кращі, ми до цього плавно йдемо», — додав міський голова, передає«Zaxid.net».

Мер, зокрема, дорікнув перевізникам, що вони випускають на маршрут не достатню кількість транспортних засобів.

Нагадаємо, раніше дрібні перевізники висловили припущення, що після запровадження у Львові нової транспортної схеми вони буду позбавлені можливості працювати у місті.

«Прибуток»

x

Рекомендуємо

Остап Гишко, франчайзі клінінгової компанії Універсальний Прибиральник у Стрию та Моршині

Остап Гишко: Клінінговий бізнес — хороший старт для того, щоб стати мільйонером

Ще якихось два роки тому Остап Гишко працював офіціантом в одній з львівських піцерій. І раптом різко змінив своє життя, ставши підприємцем. Каже, що вдало стартувати у бізнесі йому допомогло придбання франшизи...